• Glass Beads për rrugën e shënuar

  Glass Beads për rrugën e shënuar
  Që automjetet motorlized janë krijuar, natën dhe shi-ditore ngarje kushte kanë shkaktuar më shumë rreziqe për të tokës në hendek apo rrëzimit në njëri-tjetrin. White bojë striping ishte një përmirësim në krahasim korsi unpainted, por linjat ishin ende e vështirë për të parë dhe të venitur shpejt me motit dhe erozioni.
  më shumë
 • Pajisje të rruaza qelqi prodhimit

  Pajisje të rruaza qelqi prodhimit
  Ne kemi më shumë se njëzet-vjet eksperimente në fusha të rruaza qelqi. Që të na japë shumë të aftësive në pajisje revolucion. Ne ofrojmë projektimin dhe prodhimin e sobë figuracion të rruaza qelqi për fabrikën tuaj. Ju mund të prodhojnë rruaza qelqi në markë tuaj me pajisjet tona dhe materiale furnizimi.
  më shumë
 • microspheres uritur qelqi

  microspheres uritur qelqi
  microspheres uritur qelqi / Bubbles Glass është një lloj mikron materiali ultra i lehtë inorganike qelqi jo-metalike me strukturën e uritur. Ajo është e mbushur me azot të hollë dhe përbërë nga sode bli qelqi borosilikat. Ne furnizimit mikrosferat uritur qelqi në disa lloje, të cilat dendësia e vërtetë është 0.
  më shumë

produktet

Ne ju japin produkte të drejtë me çmim konkurrues
të parë të gjitha produktet