Profili i kompanisë

Rreth nesh

Tianjin Raising Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd, është një prodhues i pranuar, furnizues dhe eksportues, duke u bazuar në një port të rëndësishëm detar - Tianjin, China. Një kompani menaxhohet në mënyrë profesionale me ekspertizë në biznes dhe trillimet e rruaza qelqi.

Ne furnizimit mikrosferat qelqi (uritur dhe të ngurta) diametër prej 0 deri në 1180 mikronë dhe rruaza farë madhësia në 1-6mm në të gjithë botën. që mund të përdoret në shenjat reflektues rrugëve, goditja metalike prish, mbushës, shtues ose përforcues të plastikës dhe gomës. Klientët tanë të kënaqur janë të bazuara në Azi, Amerikë, Lindjen e Mesme, Evropë dhe etj

bty